Russian English French German Norwegian Swedish

Pasūtījumam

Mūsu uzņēmums eksportē savu produkciju visā pasaulē un mums ir, ko Jums piedāvāt!

Kāpnes

Mūsu arsenālā ir dažādi kāpņu modeļi, kurus bez īpašām grūtībām varat uzstādīt patstāvīgi, lai kurā zemeslodes punktā Jūs neatrastos.

Jums jāsniedz mums tikai visi nepieciešamie vispārējie šahtas, kur atradīsies kāpnes, izmēri, kā arī starpstāvu augstums, ņemot vērā tīru grīdu, - mēs izpildīsim Jūsu kāpņu skiču projektu un pēc rakstiskas vienošanās ar Jums saskaņā ar šo projektu pilnībā to izgatavosim.

Viens no populāriem modeļiem ir kāpnes uz centrālās metāla pamatnes, kas izgatavotas no loksnes, izmantojot plazmas griešanu, ar iekšējām stingrināšanas ribām. Konstrukcijā Jūs neieraudzīsiet metinājumu šuves, bet eleganti pusloki starp pakāpieniem rotās konstrukciju.

Jums atliks tikai samontēt mūsu izgatavoto konstrukciju Jūsu objektā!

Koka pakāpienu komplektu mēs izgatavosim no augstākās kvalitātes oša masīva, iztverot visus defektus un veicot pakāpienu krāsošanu Jūsu izvēlētajā tonī.

Komplektā ar kāpnēm mēs Jums piedāvāsim rokturus, kas izgatavoti no slīpēta nerūsējošā tērauda un ko piestiprina pie kāpņu šahtas iekšējām vai ārējām sienām.

Patiesībā tas nav tik sarežģīti, kā Jūs varētu nodomāt – sazinieties ar mums, un mēs izgatavosim Jūsu kāpnes – vienīgās, neatkārtojamas, efektīgas, stilīgas un, turklāt, par visai saprātīgu cenu.

Nožogojumi

Esam gatavi Jums izgatavot dažādu veidu taisnus nožogojumus, ko Jūs varat samontēt patstāvīgi, no kuriem galvenie ir:

  • Nožogojumi no slīpēta nerūsējošā tērauda ar aizpildījumu.
  • Nožogojumi no slīpēta nerūsējošā tērauda ar 8 mm biezu rūdītu stiklu.
  • (šis stikls var būt caurspīdīgs, tumši brūns un tumši pelēks.)
  • Franču balkoni no slīpēta nerūsējošā tērauda ar aizpildījumu.

Tāpat mēs varam izgatavot Jums taisnus jebkāda vizuālā veida nožogojumus no tiem, kas atrodami mūsu foto galerijā Nožogojumi, kā arī izgatavot nožogojumus pēc Jūsu skicēm, rasējumiem vai zīmējumiem.

Žogi un režģi

Esam gatavi Jums izgatavot atsevišķas žogu sekcijas ar stabiem, atsevišķus dažādu veidu režģus, ko Jūs varat samontēt paši. Tie var būt jebkāda vizuālā veida no tiem, kas atrodami mūsu fotogalerijā Žogi un Režģi, kā arī varam tos izgatavot pēc Jūsu skicēm, rasējumiem, zīmējumiem.