Russian English French German Norwegian Swedish

Par uzņēmumu

Mūsu uzņēmums nodarbojas ar dažādu metāla konstrukciju projektēšanu, ražošanu un uzstādīšanu, tostarp arī konstrukciju no nerūsējošā tērauda, kurās var izmantot koku un stiklu, proti:

KĀPNES - MARGAS - ŽOGI - REŽĢI - VĀRTI - NOJUMES - LŪKAS - PANDUSI

Metālapstrāde, virpošanas un frēzēšanas darbi. Mēs esam metāla kāpņu un nožogojumu ražotāji ar plašu darba pieredzi šajā jomā - mūsu kāpnes atrodas daudzās privātmājās un sabiedriskajās ēkās.

Dažādu mūsu darbu fotoattēlus Jūs varat aplūkot Galvenajā lapā jebkurā foto galerijā, bet pēc tam uzdot mums visus interesējošos jautājumus.

Papildus tam mēs varam izgatavot arī praktiski jebkura veida un mērķa metāla konstrukcijas: dažādus mezglus, sastāvdaļas, izstrādājumus. Izvirzīto uzdevumu risināšanai mums ir visa vajadzīgā infrastruktūra - ražošanas un biroja telpas ar nepieciešamo aprīkojumu un pārbaudīts personāls.

Mēs veicam metināšanu, krāsošanu, uzstādīšanu un cita veida metālapstrādes darbus, izmantojot arī mūsu pašu CNC plazmas griešanas iekārtas.

Mūsu darbības joma ietver gan privātos objektus, gan komerciālās būves.

Aprēķinu veikšanai mums var iesniegt gatavu projektu ar visu nepieciešamo Jūsu metāla konstrukcijas sastāvdaļu aprakstu, vai arī Jūs vienkārši varat griezties pie mums ar ideju par to, ko Jūs vēlaties ieraudzīt, un tad mēs paši saskaņā ar šo ideju piedāvāsim tās materiālās īstenošanas variantus.

Ja nepieciešams, pieprasītās konstrukcijas izmaksu aprēķinu veikšanai mēs esam gatavi doties uz objektu, uzaicināt Jūs uz mūsu biroju, parādīt fotogrāfijas, līdzīgu konstrukciju paraugus, piedāvāt vizuālo un tehnisko risinājumu variantus.

Mūsu pamatprioritātes ir:

  • Pastāvīga ražojamo izstrādājumu un pakalpojumu kvalitātes kontrole;
  • Elastīga cenu politika līgumattiecībās;
  • Individuāla, cieņpilna pieeja katram klientam.

Mēs ar prieku komunicēsim ar Jums kā ar mūsu nākamo klientu.

Ar cieņu, direktors Jevģeņijs Terebins.